שירותים לתלמידים חדשים

Preface First

This is a debugging block

Preface Second

This is a debugging block

Preface Third

This is a debugging block

תוכן

This is a debugging block

התקבלת ללימודים באוניברסיטת תל אביב? מימשת את קבלתך (באמצעות תשלום השובר שקיבלת)? אנו באוניברסיטת תל אביב רואים בך כחלק מקהילת האוניברסיטה.

שנת הלימודים תשע"ח תתחיל ב- 22.10.2017, אולם כבר כעת תוכל ליהנות מ:

 

 

 

 

שירותי המחשוב

חשבון משתמש לשירותי המחשוב  יהיה זמין לשימושך החל מהמחצית השנייה של חודש יולי, מותנה בתשלום שובר המקדמה. את ההפעלה ראשונית של החשבון יש לבצע באמצעות: http://www.tau.ac.il/newuser . ניתן להמשיך ולקבל את הדוא"ל בתיבה הפרטית שלך, ולשם כך לבצע את ההפניה הנדרשת בקישורית -  http://www.tau.ac.il/forward . לסיוע  בנושא זה ניתן לפנות לתמיכה הטכנית של אגף המחשוב בטלפון 03-6408888

 

 

שירותי ספרייה

החל מ-17.8.2017 פתוחים בפניך שירותי ספריות האוניברסיטה, כולל השאלת ספרים. מידע נוסף ניתן לקבל באתר הספריות.

 

 

 

שירותי דקאנט הסטודנטים

מידע על מלגות והלוואות, אפשרות לרישום מוקדם למגורים במעונות בשנת הלימודים,אפשרויות תעסוקה, פעילות במסגרת היחידה למעורבות חברתית, טיפול בהתאמת שירות המילואים שלא בתקופת לימודים ובחינות, שירותים לעולים ולאוכלוסיות מיוחדות, יעוץ פסיכולוגי ,יעוץ לימודי ועוד. דקאנט הסטודנטים כאן בשבילך – כדאי לך להשתמש בשירותיו: 03-6408097

 

 

שירותי אגודת הסטודנטים

מעונות ומלגות, שירותי סיוע, פעילויות תרבות וחברה ועוד. אגודת הסטודנטים הגדולה והמשפיעה בישראל כאן בשבילך לכל דבר ועניין.

 

 

מרכז הספורט

מנוי למרכז הספורט למתקבלים ללימודים במחיר מיוחד של החל מ- 160 ש"ח לחודש עד תחילת הלימודים. לפרטים ולהרשמה נא לפנות לדלפק ההרשמה במרכז הספורט או בטלפון 074-7100200 או באתר מרכז הספורט

 

אירועים באוניברסיטת תל אביב

מדי שבוע מתקיימים אירועים רבים באוניברסיטה: הרצאות, סמינריונים, תערוכות ועוד, שרובם פתוחים לתלמידי האוניברסיטה. כדאי גם לך להתעדכן באתר האירועים ולקחת חלק בהם.

 

והכי חשוב – היחידה האקדמית שבה תלמד בשנת הלימודים הבאה עומדת לרשותך ותשתדל לייעץ ולסייע לך, אם יהיו לך שאלות. נוסף על המידע שיישלח אליך מהיחידה, ניתן לפנות למזכירות היחידה (בנושאים מינהליים וכלליים) וליועצים האקדמיים (בנושאים אקדמיים) בדוא"ל, בטלפון ובשעות הקבלה.

בנושאים הקשורים להרשמה לאוניברסיטה, כולל בנושאי שכר לימוד, ניתן לפנות למוקד הטלפוני של אגף רישום ומינהל תלמידים 03-6405550 או בדוא"ל.

 

אוניברסיטת תל אביב מאחלת לך הנאה מלימודיך והצלחה רבה בהם.

 

Postscript First

This is a debugging block

Postscript Second

This is a debugging block

Postscript Third

This is a debugging block

Postscript Fourth

This is a debugging block